<<  Firma Profili  >>
 
ÖZKARA HAFRİYAT; Konya'da hafriyat, nakliyat, yıkım ve kanal kazıları alanında faaliyet göstermektedir.
 
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
 
Firmamız; Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.
 
 
Ana faaliyet alanlarımız,
 
Haberleşme ve enerji kanal kazıları, göl ve baraj inşaat kazıları, içme suyu ve kanalizasyon alt yapı kazılarından oluşmaktadır.
 
Hafriyat hizmetlerimizin içinde, Derin ve yüzeysel kazı, tesviye, dolgu sıkıştırma, inşaat alanı temel kazıları, fabrika sahası hazırlama, alan düzeltme ve tesviye, bina yıkım, apartman yıkım, iş merkezi yıkım ve molozların taşınması da yer almaktadır.
 
Firmamız; Haberleşme ve enerji kablolarının döşenmesi, su borularının döşenmesi, atık su kanallarının döşenmesi, menhollerin yerleştirilmesi gibi alt yapı hizmetlerini da anahtar teslimi gerçekleştirmektedir.

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların hafriyat ve alt yapı taleplerine profesyonel olarak cevap vermiş olup, faaliyetine devam etmekteyiz.


Vizyonumuz;

Hafriyat ve alt yapı sektöründe müşteri ihtiyaç ve taleplerini profesyonel ekibimiz ile karşılarken, firma ismimizin aranılan ve anılan bir şirket olmasını sağlamak. 

Misyonumuz;

Hizmet verdiğimiz sektörde, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde müşteri beklentilerini aşarak sunmak